Notebooky Acer - recenze

Tchaj-wanská firma Acer, jejíž založení se datuje do roku 1976, se právem řadí do první pětice nejprodávanějších výrobců notebooků, po boku velikánů jako Asus či HP. Velký podíl na tom má výroba levných notebooků, které jsou ale i přes svou nízkou cenu stále dobře vybavené, takže si dokáží najít své uživatele v cílové skupině méně náročných uživatelů, která je značně početná. Na své si ale samozřejmě přijdou i nároční uživatelé. Stačí se podívat na naše recenze a hned je zřejmé, že je z čeho vybírat. Kromě toho se Acer zabývá i výrobou mobilních telefonů. tabletů, All-in-one sestav, monitorů a širokou škálou příslušenství.
Acer Aspire 5 Recenze

Acer Aspire 5 (recenze) – Univerzální notebook pro práci i zábavu

Žádný vrcholový hráč z vás nebude, ale hledáte na našem trhu výkonný notebook, který zvládne pustit bez problémů HD film, rozjede starší hry a kancelářská práce pro něj bude hračka? Takových je v nabídce českých distributorů už mnoho. Podívejte se nyní v recenzi na zoubek Acer Aspire 5, ať zjistíte, zda je dobré investovat právě do něj.

» Read more

Acer Aspire E14 recenze

Acer Aspire E14 (recenze) – čtrnáctka za pár korun

Pokud vyhlížíte moderní, stylově řešený notebook za přijatelnou cenu, určitě si Vaši pozornost zaslouží model Acer Aspire E14. Přístroj je lehký, což v kombinaci s malými rozměry oceníte při cestování a častém přenášení. Naše recenze Vám tento přístroj přiblíží trochu podrobněji, třeba právě tohle je notebook, jaký hledáte.

» Read more

1 2