Acer

Tchaj-wanská firma Acer, jejíž založení se datuje do roku 1976, se právem řadí do první pětice nejprodávanějších výrobců notebooků, po boku velikánů jako Asus či HP. Velký podíl na tom má výroba levných notebooků, které jsou ale i přes svou nízkou cenu stále dobře vybavené, takže si dokáží najít své uživatele v cílové skupině méně náročných uživatelů, která je značně početná. Na své si ale samozřejmě přijdou i nároční uživatelé. Stačí se podívat na naše recenze a hned je zřejmé, že je z čeho vybírat. Kromě toho se Acer zabývá i výrobou mobilních telefonů. tabletů, All-in-one sestav, monitorů a širokou škálou příslušenství.
Acer Nitro 5 Recenze

Acer Nitro 5 (recenze) – Cenově dostupný herní notebook

Po dlouhé době tady máme recenzi nějakého herního stroje. Tím je Acer Nitro 5, který kromě výkonu pro hraní her zaujme hlavně nízkou cenou do 20 000 Kč. Již dávno tak nemusí platit, že výkonný herní stroj musí být nutně drahý. Jak ale v této relaci obstojí?

Acer Aspire 5 Recenze

Acer Aspire 5 (recenze) – Univerzální notebook pro práci i zábavu

Žádný vrcholový hráč z vás nebude, ale hledáte na našem trhu výkonný notebook, který zvládne pustit bez problémů HD film, rozjede starší hry a kancelářská práce pro něj bude hračka? Takových je v nabídce českých distributorů už mnoho. Podívejte se nyní v recenzi na zoubek Acer Aspire 5, ať zjistíte, zda je dobré investovat právě do něj.

Acer Aspire E14 recenze

Acer Aspire E14 (recenze) – čtrnáctka za pár korun

Pokud vyhlížíte moderní, stylově řešený notebook za přijatelnou cenu, určitě si Vaši pozornost zaslouží model Acer Aspire E14. Přístroj je lehký, což v kombinaci s malými rozměry oceníte při cestování a častém přenášení. Naše recenze Vám tento přístroj přiblíží trochu podrobněji, třeba právě tohle je notebook, jaký hledáte.

Acer Aspire One 10 recenze

Acer Aspire One 10 – notebook i tablet s Windows

Pokud váháte, zda si pořídit tablet nebo malý notebook, ať už do školy, na cesty, nebo jen tak na domácí zábavu, řešením může být právě Acer Aspire One 10. Kombinuje obě zařízení do jednoho a vy si tak můžete užívat jak mobilitu tabletu s dotykovým displejem, tak pohodlnou klávesnici při psaní a při práci.

Acer Aspire ES11

Acer Aspire ES11 – malý a přenosný elegán

Acer Aspire ES11 je dalším ze zástupců levných notebooků s malými rozměry, vhodnými pro častější přenášení. Za nízkou cenu nenabízí výkon nijak oslnivý pro náročné uživatele, ale běžným uživatelů, případně studentům, bude na prohlížení internetu a kancelářskou práci jistě bez problému stačit. Pojďme se na něj podívat.

Acer Aspire V15

Acer Aspire V15 – kvalitní (nejen) herní notebook

Ne vždy musí být výkonný herní notebook zároveň velký a hůře přenosný. To dokazuje i Acer s jeho notebookem Aspire V15. Notebook nabízí dostatečný výkon vhodný i pro hraní her a to v pěkném kabátku a za přijatelnou cenu. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Přejít nahoru