Dicota Multi Plus Base D30492 – brašna pro spolehlivý transport notebooku

Vhodným ochranným obalem pro transport i případné uložení notebooku je praktická brašna Dicota D30492, určená pro notebooky s úhlopříčkou od 15″ do 17,3″. V černém provedení je velice elegantní a současně bezpečnou schránkou. Díky prostorné vnější kapse lze do ní uložit i potřebné příslušenství, bez kterého se žádný uživatel neobejde (nabíječku, myš, kabely, CD disky, čtečku karet apod.).

Použitým materiále je černý polyester, který je snadno omyvatelný a zároveň velmi odolný. Nechyb ani fixační pásek pro bezpečné uchycení notebooku při transportu, zaručující zcela stabilní uchycení přenášeného přístroje.

Dicota Multi Plus Base D30492
Brašna na notebook Dicota Multi Plus Base D30492

Brašna je opatřena polstrovaným ramenním popruhem, umožňujícím snadné nošení. Neschází pochopitelně ani ergonomická rukojeť pro přenášení na krátké vzdálenosti, během kterého vás jistě potěší i nízká hmotnost, která činí pouhých 1000 g.

Dicota D30492 se hodí pro přenos notebooku do školy stejně jako do zaměstnání, má moderní a současně praktický design. Její cena lehce přesahuje 500 Kč, což je na takto povedenou brašnu pěkná cena.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply