HP ProBook 470 G2

HP ProBook 470 G2 – elegantní pracovní notebook s dobrou výbavou

HP ProBook 470 G2 se svou 17″ velikostí nabízí dobrou výbavu, v kvalitním provedení, navíc za rozumnou cenu.Vzhledem ke svému vzhledu jde o vhodný pracovní nástroj, stejně ale dobře poslouží v domácnosti jako multimediální zařízení, či náhrada stolního počítače.

Konstrukce a provedení

Tělo notebooku  je provedeno v kombinací černé s tmavě šedou barvou. Notebook působí jednoduchým a elegantním dojem, díky čemu určitě neudělá ostudu v pracovní oblasti.

Konstrukce je pevná, bez nějakého výrazného prohýbání.

Rozměry notebooku jsou 413,8 x 279,5 x 32,2 mm a hmotnost 2,84 kg. Při posuzování rozměrů a hmotnosti je potřeba brát ale v potaz i to, že jde o 17″ notebook.

Displej

HP ProBook 470 G2 nabízí při 17″ rozlišení  1920×1080. Z technologického hlediska jde o klasický TN panel s antireflexní povrchovou úpravou. Tato úprava by měla zajistit lepší práci za světelných podmínek a omezit odlesky okolního světla.

Výkon

Notebook je vybaven procesorem Intel Core i5 o frekvenci 2,2 GHz, paměti RAM s kapacitou 8 GB a externí grafickou kartou AMD Radeon R5 M255 s paměti 2 GB. Výkon notebooku je tedy dostatečný jak pro práci, tak pro multimédia a zvládne i nějakou tu méně náročnou hru.

Baterie a výdrž

Větší vydrž na baterii by notebooku prospěla, jelikož ta je jeho menší slabinou. HP ProBook 470 G2 obsahuje baterii s kapacitou 51 Wh, která by dle výrobce měla notebook udržet při životě 6h. Jak je ale zvykem, tato hodnota bude v praxi nižší a bude záviset na způsobu práce s notebookem. Takže počítejte s tak 3-4h.

Shrnutí a závěr

HP ProBook 470 G2 se prodává za cenu kolem 16 000Kč, za kterou nabízí slušný výkon, navíc v kvalitním provedení a pěkným designem. Notebook dobře poslouží nejen jako pracovní nástroj, ale své uplatnění může najít i v domácnostech.

Celkové hodnocení: 4.5 / 5

Klady

  • Poměr cena/výkon
  • Konstrukce

Zápory

  • Výdrž baterie

lze pořídit v českých e-shopech za cenu od do  

  • Nejspolehlivější internetový obchod v ČR
  • Doprava zdarma a další výhody
  • Můžete mít ještě dnes nebo zítra
  • Prodejny a odběrná místa po celé ČR
alza logo

1 názor na “HP ProBook 470 G2 – elegantní pracovní notebook s dobrou výbavou”

  1. Pingback: HP ProBook 470 G4 (recenze) - čtvrtá generace, která nezklame | Recenze notebooků

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru