Alza přichází s nabídkou pronájmu MacBooků za měsíční paušál

Produkt:

Měsíční pronájem je velmi populární především u softwaru, aplikací a různých služeb. Internetový obchod Alza.cz se ale rozhodl tento model aplikovat i na elektroniku. Již před nějakým časem začal tímto způsobem nabízet mobilní telefony Apple iPhone a následně i chytré telefony od Samsungu jako Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge.

Před pár dny byla tato nabídka rozšířena i na třináctipalcový MacBook Air, který je možné aktuálně pořídit za měsíční paušál 1 490 Kč a dvanáctipalcový MacBook s cenou 1 890 Kč za měsíc. Podmínkou je pouze dodržet závazek po dobu minimálně šesti měsíců. Následně je možné kdykoliv od smlouvy odstoupit a notebook vrátit.

 

Apple MacBook Air

 

V rámci tarifu získá zákazník každé dva roky nový aktuální MacBook. V případě, že dojde k jeho poškození, prodejce slibuje okamžitou výměnu za nový kus. Stejně tak to platí i pro případ odcizení, kdy po doručení dokladu od Policie ČR dostane zákazník opět do třech dnů nový přístroj.

Prozatím je v nabídce pouze MacBook Air 13” a MacBook 12″. Je ale možné, že do budoucna nezůstane pouze u něj a dočkáme se třeba i MacBooku Pro či dalších notebooků, nejen od společnosti Apple.

Více informací na stránkách Alzy

Hodnocení redakce - /5 Hodnocení redakce: /5

Klady:

Zápory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *