Nová generace notebooků Lenovo YOGA 510 a 710

Produkt:

Konečně jsme se dočkali, neboť společnost Lenovo nám představuje zcela novou generaci vícerežimových notebooků Lenovo Yoga 510 a 710. A na co se můžeme těšit? Na vynikající výkon, jasný dotykový displej, kvalitní zvuk a elegantní design.

Lenovo Yoga 710

Notebook Lenovo Yoga 710 si můžete zakoupit s 14 nebo 15,6 palcovým displejem, který disponuje Full HD IPS panelem. Výrobci tohoto notebooku mysleli v první řadě na lidi, kteří často cestují a potřebují jej mít neustále u sebe. Stejně jako všechny ostatní produkty z řady Yoga, nabízí čtyři různé režimy použití, které slouží k přizpůsobení vaší činnosti, ať už děláte cokoliv. K tomu všemu si ještě připočítejte to, že je lehký a tenký. Je to možná neuvěřitelné, ale váží pouze 1,5 kg, takže s ním můžete cestovat opravdu pohodlně.

Notebook je vybaven elegantním kovovým tělem, které přivádí k životu sedmá generace procesorů Intel Core i7 a grafická karta NVIDIA GeForce 940 MX. Díky operační paměti až 8GB DDR4 je jedním z nejvýkonnějších zařízeních na trhu. Dále je notebook vybaven rychlým SSD úložištěm o kapacitě až 512 GB, který zajistí bezproblémový běh aplikací a rychlý zápis dat. Pokud se řadíte mezi odborníky přes filmy, tak pro vás jistě bude důležitý zvukový výstup, který mají na starosti reproduktory JBL podpořené technologií Dolby Audio. Lenovo Yoga 710 je k dostání již od 19 999 Kč.

Lenovo Yoga 710

Lenovo Yoga 510

Pozadu nezůstává ani notebook Lenovo Yoga 510, který vyniká rovněž svým vynikajícím výkonem podpořeným sedmou generací procesorů Intel Core i7 a grafickou kartou AMD Radeon. V notebooku je dost prostoru pro různé filmy, hudbu, fotografie a jiné dokumenty. Díky ohromné kapacitě až 1 TB HDD nabízí až dvakrát větší úložiště než jiná zařízení.

I v tomto případě výrobci nabízí 14 nebo 15,6 palcový displej, který je dotykový a vybavený Full HD IPS. Co se týče zvuků, tak ani zde se nezapomnělo na dokonalost, kterou zařídí stereo reproduktory s certifikací Harman Audio.

Abyste mohli s notebookem pracovat i na cestách, vydrží až 8,5 hodin na jedno nabití. Nabíjení navíc nezabere spoustu času, díky speciální technologií rychlého nabíjení. Baterie bude plně nabitá už za 2,5 hodiny, což je o celých 40% rychlejší než u ostatních notebooků. Lenovo Yoga 510 je k dostání již od 12 999 Kč.

Lenovo Yoga 510

Hodnocení redakce - /5 Hodnocení redakce: /5

Klady:

Zápory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *