Dicota BacPac Mission XL N14518N – komfortní batoh s dostatkem prostoru

Produkt: Dicota BacPac Mission XL N14518N

Když potřebujete přenášet notebook a spolu s ním i další vybavení, oceníte o něco větší úložnou plochu a dokonalé zabezpečení přístroje proti poškození i povětrnostním vlivům. V takovém případě je ideální volbou batoh Dicota BacPac Mission XL N14518N, který je řešen v moderním sportovním stylu a přináší maximální komfort.

Pojme velký notebook i kancelářské potřeby

Do batohu Dicota BacPac Mission XL N14518N se bez problémů vejde i notebook s úhlopříčkou 17″. Díky lehkému, ale pevnému pěnovému vypolstrování je choulostivý přístroj spolehlivě chráněn. Na místě ho ještě zajišťuje bezpečnostní páska.

Batoh nabízí i další prostor do kterého můžete současně uložit například papíry nebo dokumenty. Drobné vybavení rozmístíte přehledně do dalších kapes, sem se pohodlně vejdou tužky, vizitky, mobilní telefon a podobně. Vše máte hned po ruce. Pro uložení cenností a osobních dokladů slouží zvláštní uzamykatelná kapsa. Kabely a napájecí zdroj k mobilu vložíte do přední kapsy, která je pro tento účel přímo navržena. Nechybí ani speciální nepromokavá kapsička pro umístění iPodu, přehrávače MP3 či CD playeru. Samozřejmostí je i ucho na horní straně batohu pro snadnější manipulaci.

Batoh na notebook Dicota BacPac Mission XL N14518N

Batoh na notebook Dicota BacPac Mission XL N14518N

Žádný strach z počasí

Batoh Dicota BacPac Mission XL N14518N je nepostradatelným pomocníkem při přenášení notebooku. K jeho zhotovení bylo použito pevného, nepromokavého nylon/polyesteru a hřbetní strana je opatřena prodyšným polstrováním, zajišťujícím pohodlné usazení na zádech. K zavěšení slouží ergonomicky tvarované ramenní popruhy spolu se zapínacími pásy přes hruď a boky, které zabrání nechtěnému posunutí batohu při rychlejším pohybu.

Při chůzi v šeru, ve tmě nebo v mlze se o naši pasivní bezpečnost postarají odrazová deska, která je součástí přední části a pro chodce nebo cyklisty je skutečně nezbytná. Batoh můžete pochopitelně využít i při dalších příležitostech, je to lehké a prostorné zavazadlo pro každého.

Pohodlný i na delší cestování

Ani při delším nošení batohu Dicota BacPac Mission XL N14518N nebudete cítit únavu nebo tlak na zádech, jelikož je dokonale vytvarován a sedne „jako ulitý“. Popruhy jsou pochopitelně variabilně nastavitelné a tudíž se přizpůsobí snadno na každou postavu. Materiál nejen že dlouho vydrží, ale je snadno čistitelný i omyvatelný, což je další nesporná přednost. Hmotnost 1200 gramů je prakticky zanedbatelná, kdy si uvědomíme, kolik úložného prostoru při rozměrech 38 x 52 x 15 cm nabízí, sportovní design z něj dělá vhodné zavazadlo především pro mladší generaci.

Hodnocení redakce - 4,5/5 Hodnocení redakce: 4,5/5

Klady:

  • Kvalitní a pevný materiál
  • Dostatek prostoru
  • Množství vnitřních kapes
  • Vyztužená záda

Zápory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *