Brašna na notebook Dicota Multi PRO D30850

Dicota Multi PRO D30850 – elegantní a praktická brašna na notebook

Produkt: Dicota Multi PRO D30850

Praktická brašna na notebook se vyznačuje dostatkem úložných kapes, dokonalým zpracováním, spolehlivým zapínáním a nastavitelným popruhem přes rameno spolu s polstrovanou rukojetí – právě taková je brašna Dicota Multi PRO D30850. Využijeme ji pro přenesení notebooku na krátkou i dlouhou vzdálenost. Díky odolnému polstrování bude přístroj spolehlivě chráněn. Další úložné prostory poslouží na uložení příslušenství k notebooku, myši i nabíječky, dokumentů, tužek, telefonu, prostě všeho, co potřebujeme vzít s sebou a mít při ruce.

Elegantní a přitom vysoce účelná

V černém provedení z kvalitního nylonu brašna Dicota Multi PRO D30850 vypadá opravdu skvěle, její vzhled je skutečně na profesionální úrovni. Navíc se povrch brašny snadno čistí a je velice odolný proti poškrábání nebo jinému mechanickému poškození.Zpevněný obvodový rám slouží pro zvýšenou ochranu přístroje, pásek se suchým zipem zajistí notebook proti posunutá nebo dokonce vypadnutí. Z kapes na zip nevypadne ani ta nejmenší drobnost.

Brašna na notebook Dicota D30850

Dicota Multi PRO D30850

Univerzální velikost

Praktická taška na notebook Dicota Multi PRO D30850 je vhodná především pro uložení a transport notebooků o úhlopříčce 13 až 15,6. V kombinaci několika uzavíratelných kapes nabízí překvapivě velký prostor, nylon je navíc i vodoodpudivý, ačkoli plnou vodovzdornost od brašny na notebook pochopitelně očekávat nemůžeme. Za přijatelnou cenu opravdu špičkový výrobek, se kterým budete jistě spokojeni.

Hodnocení redakce - 4/5 Hodnocení redakce: 4/5

Klady:

  • Provedení
  • Vzhled
  • Dostatek prostoru

Zápory:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *