Cooler Master NotePal U3 PLUS – drží notebook v pohodě

Pokud využíváme notebook skutečně naplno, občas není snadné udržet správnou pracovní teplotu, což je určitá daň za mobilitu a malé rozměry přístroje. Řešení ale existuje, stačí použít vhodnou chladicí podložku. Model Cooler Master NotePal U3 Plus nabízí za příjemnou cenu skutečně vysoký výkon. Díky jednoduché a nápaditě řešené konstrukci poslouží ke snížení pracovní teploty i u opravdu intenzívně využívaného notebooku.

Materiál a provedení

Chladicí podložka je zhotovena z vysoce kvalitního hliníku a osazena třemi polohovatelnými ventilátory, u kterých je možná i regulace otáček. Díky dostatečně velkým otvorům prochází chladící vzduch v dostatečném množství a provoz notebooku tak není ohrožen případným vzestupem teploty při větší pracovní zátěži. Díky pryžovým patkám drží notebook spolehlivě na svém místě. Tvar podložky kromě dostatečného přístupu vzduchu umožňuje i pohodlné psaní na klávesnici. Chladicí podložka je vhodná pro notebooky do úhlopříčky 19″.

Chladící podložka Cooler Master NotePal U3 PLUS
Chladící podložka pod notebook Cooler Master NotePal U3 PLUS

Hodí se pro každého uživatele

Praktickou podložku Cooler Master NotePal U3 Plus jistě ocení nejen hráči náročnějších počítačových her a grafici, používající náročné programy. Hodí se i pro běžné uživatele, kteří si nechtějí dělat starosti o bezproblémový chod svého notebooku v náročnějších podmínkách. Podložku lze využít i pro transport notebooku jednoduchým připojením bezpečnostního pásu, který je součástí dodávky.

Rozměry a spotřeba

  • Příkon: 0,24 – 0,46 A, 1,2-2,3 W
  • Rozměry: 435 x 333 x 76 mm
  • Hmotnost: 1,1 kg

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply