Lenovo

Společnost Lenovo se od svého založení v roce 1984 vypracovala na největšího výrobce počítačů. Primární roli v portfoliu produktů Lenova samozřejmě hrají notebooky. Průkopníkem jsou především pracovní a business notebooky produkované pod značkou ThinkPad, které se vyznačují typickým černým konzervativním designem a zároveň dobrou odolností a spolehlivostí, která především v pracovní oblasti je klíčová. Více multimediální, s notebooky především do domácnosti, je řada IdeaPad či Yoga, vyznačující se naopak navíc flexibilní konstrukcí. Kromě notebooků Lenovo vyrábí také tablety, mobilní telefony či celou řadu příslušenství.
Lenovo V15 G2 recenze

Lenovo V15 G2 (recenze) – Slušný pracovní notebook za nízkou cenu

Lenovo V15 G2 je nástupcem notebooku Lenovo V15. Díky nízké ceně je tento notebook skvělou volbou pro ty, kteří hledají levný notebook, ale i přesto nabízí slušný výkon pro každodenní práci. V této recenzi se na něj podíváme. Konstrukce a design Lenovo V15 G2 je skvělý notebook pro práci. Je spolehlivý a kvalitní a ostudu …

Lenovo V15 G2 (recenze) – Slušný pracovní notebook za nízkou cenu Číst dál »

Lenovo Legion 5 recenze

Lenovo Legion 5 (recenze) – Notebook s herním výkonem

Lenovo Legion 5 je dalším zástupcem v kategorii herních notebooků, kde slibuje silný výkon i pro hraní náročnějších her, ale také kvalitní displej či dobrou výdrž baterie, pro ještě lepší zážitek z hraní i na cestách. Pojďme se na něj podívat blíže v recenzi.

Lenovo V15 recenze

Lenovo V15 (recenze) – kvalitní univerzální notebook

Novinka Lenovo V15 je dalším ze zástupců pracovních notebooků do kanceláře či domácnosti. Nabízí dobrý poměr ceny a výkonu a pro běžnou práci nabízí vše potřebné. Obstojí v silné konkurenci? To si povíme v recenzi.

Lenovo Ideapad Gaming 3 Recenze

Lenovo Ideapad Gaming 3 (recenze) – Cenově dostupný herní notebook

Lenovo IdeaPad Gaming 3 rozšiřuje multimediální IdeaPad řadu notebooků od Lenova o nový herní kousek. I přes herní výkon si ale drží stále rozumnou cenu, za kterou bude dostupný pro řadu zákazníků. Obstojí i při této ceně svým výkonem? To si řekneme v dnešní recenzi.

Recenze notebooku Lenovo IdeaPad V330

Lenovo IdeaPad V330 (recenze) – vybavený univerzál

Levných notebooků na práci či do domácnosti je na trhu celá řada. Lenovo se rozhodl tuto oblíbenou řadu obohatit svým novým modelem Lenovo IdeaPad V330. Jak si při své nízké ceně do 16 000 Kč stojí, se podíváme v recenzi.

Přejít nahoru