Umax

Výrobce Umax je na poli notebooků celkem nováčkem. Přesto si i za svojí krátkou dobu vysloužil celkem velkou popularitu a rychle se na trhu usadil, především díky levným notebookům, které najdou své uplatnění, ať už u studenta, nebo jako levný pracovní notebook.

Umax VisionBook 12Wa recenze

Umax VisionBook 12Wa (recenze) – kompaktní a levný notebook

Umax VisionBook 12Wa je prakticky kompaktnější skoro 12” verze námi dříve již recenzovaného notebooku Umax VisionBook 14Wa. I v tomto případě se v mobilním malém těle nabízí výkon dostačující pro práci za nízkou cenu. Více si řekneme v této recenzi.

Umax VisionBook 14Wa Recenze

Umax VisionBook 14Wa (recenze) – Kompaktní notebook za dobrou cenu

S notebooky Umax VisionBook se roztrhl v poslední době pytel a nachází si čím dál tím víc cestu k českým zákazníkům. Není divu. Vynikají velmi dobrým poměrem ceny a výkonu, vypadají pěkně a navíc nabízí kompaktní rozměry. Nejinak je tomu i u modelu Umax VisionBook 14Wa o kterém bude i dnešní recenze.

Umax VisionBook 14Wr Plus recenze

Umax VisionBook 14Wr Plus (recenze) – Kompaktní notebook na doma i na cesty

Najít levný notebook na běžnou práci není v dnešní době již až tak náročný úkol. Výrobce Umax jich má na trhu již nějakou řadu a tuto nabídku rozšiřuje o další levný kousek Umax VisionBook 14Wr Plus. Na srovnávači Heureka.cz si již stihl vydobýt první místo mezi prodávanými notebooky, což jistě nebude náhodou. Podívejme se na …

Umax VisionBook 14Wr Plus (recenze) – Kompaktní notebook na doma i na cesty Číst dál »

Umax VisionBook 13Wa Pro Recenze

Umax VisionBook 13Wa Pro (recenze) – Levný notebook na cestování

Pokud často cestujete a hledáte si laptop, který zvládne jednoduché kancelářské úkoly, prohlédnete si na něm fotky a projedete třeba i nějaká HD videa, tak na českém trhu najdete mnoho notebooků od různých výrobců, které tyto požadavky splňují. Jaký však z nabídky vybrat, abyste nekoupili zajíce v pytli? V recenzi se podíváme na zoubek levnému Umax VisionBook …

Umax VisionBook 13Wa Pro (recenze) – Levný notebook na cestování Číst dál »

Přejít nahoru