Příslušenství k notebookům

Málo který uživatel notebooku se obejde bez nějakého toho příslušenství. Jakpak by ne. Takový doplněk dokáže značně vylepšit práci s přístrojem, usnadnit jeho používání a zajistit více komfortu.

Třeba batohy či brašny ocení snad každý uživatel pro pohodlné přenášení přístroje. Pokud naopak často hrajete hry či využíváte náročné aplikace, tak vám přijde vhod chladící podložka nebo externí klávesnice a myš pro snadnější práci.

Příslušenství k notebookům existuje na trhu celá řada a my vám přinášíme recenze a informace o těch nejzajímavějších z nich.

Chladící podložka Yenkee YSN 120

Yenkee YSN 120 – Elegantní podložka za příjemnou cenu

Chladící podložka s elegantním designem, která spolehlivě ochladí váš notebook a zároveň vám neudělá ostudu na pracovním stole. To je Yenkee YSN 120. Ergonomický design se navíc postará o pohodlí při práci a díky tichému chodu vás chladící ventilátor nebude nijak rušit, abyste se mohli v klidu soustředit, ať už píšete důležitý dokument, upravujete grafiku, nebo hrajete hru.

» Read more

Chladící podložka Zalman ZM-NC11

Zalman ZM-NC11 – spolehlivá chladicí podložka pod notebook

Notebook lze sice používat i bez vhodné chladicí podložky, pokud ale budete požadovat od přístroje vyšší výkon, vyhneme při jejím použití případným nežádoucím komplikacím. Chladicí podložka Zalman ZM-NC11 je určena primárně pro hráče a pro uživatele, pracující s náročnější grafikou nebo dalšími programy, vyžadujícími vysoký výkon a současně nepřerušovaný provoz.

» Read more

Brašna na notebook Dicota Multi PRO D30850

Dicota Multi PRO D30850 – elegantní a praktická brašna na notebook

Praktická brašna na notebook se vyznačuje dostatkem úložných kapes, dokonalým zpracováním, spolehlivým zapínáním a nastavitelným popruhem přes rameno spolu s polstrovanou rukojetí – právě taková je brašna Dicota Multi PRO D30850. Využijeme ji pro přenesení notebooku na krátkou i dlouhou vzdálenost. Díky odolnému polstrování bude přístroj spolehlivě chráněn. Další úložné prostory poslouží na uložení příslušenství k notebooku, myši i nabíječky, dokumentů, tužek, telefonu, prostě všeho, co potřebujeme vzít s sebou a mít při ruce.

» Read more

Brašna na notebook Dicota Multi Plus Base D30492

Dicota Multi Plus Base D30492 – brašna pro spolehlivý transport notebooku

Vhodným ochranným obalem pro transport i případné uložení notebooku je praktická brašna Dicota D30492, určená pro notebooky s úhlopříčkou od 15″ do 17,3″. V černém provedení je velice elegantní a současně bezpečnou schránkou. Díky prostorné vnější kapse lze do ní uložit i potřebné příslušenství, bez kterého se žádný uživatel neobejde (nabíječku, myš, kabely, CD disky, čtečku karet apod.).

» Read more

Chladící podložka Cooler Master NotePal U3 PLUS

Cooler Master NotePal U3 PLUS – drží notebook v pohodě

Pokud využíváme notebook skutečně naplno, občas není snadné udržet správnou pracovní teplotu, což je určitá daň za mobilitu a malé rozměry přístroje. Řešení ale existuje, stačí použít vhodnou chladicí podložku. Model Cooler Master NotePal U3 Plus nabízí za příjemnou cenu skutečně vysoký výkon. Díky jednoduché a nápaditě řešené konstrukci poslouží ke snížení pracovní teploty i u opravdu intenzívně využívaného notebooku.

» Read more

1 2 3