Batohy na notebook

Při přenášení notebooku je potřeba notebook někam uložit a zároveň jej tak chránit před případným poškozením. Jednou z možností jsou třeba brašny na notebook. Občas je ale potřeba mít volné ruce a především při delších cestách je komfortnějším řešením nosit batoh na zádech.

Ideální volbou bude takový, který svým polstrováním a případně i zesílenými hranami poskytne maximální ochranu proti nárazům, současně bude zhotoven z nepromokavého materiálu a opatřen spolehlivými zipy. Samozřejmě musí být i vhodně vyřešeno upevnění na zádech i klasická rukojeť na přenášení.

Vzhled i zpracování batohu na notebook se může výrazně odlišovat a záleží na každého vkusu. Jiný model si vybere manažer, po odlišném sáhne sportovně založený mladík a jiný zase padne do oka ženám. Ať tak či tak, určitě vám při výběru pomohou i naše tipy.

HP Value Backpack QB757AA – praktický batoh

Lehký a cenově přístupný batoh se jistě hodí každému, kdo nechce po ulici běhat s notebookem jen tak v ruce. Drahý a citlivý přístroj si zaslouží důkladnou ochranu, kterou právě batoh HP QB757AA zaručuje. Díky elegantnímu a současně modernímu designovému řešení se hodí pro studenty stejně jako pro seriózní manažery středního věku.

» Read more