Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus Lenovo

19 990,00 

Kupte si notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus Lenovo a užijte si tenkou a lehkou konvertibilní konstrukci s vynikajícím displejem, výkonným procesorem, velkou RAM pamětí, rychlým diskem a umělou inteligencí pro zvýšení výkonu. Navíc s dvojicí čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterií s velkou kapacitou.

, ,

Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus Lenovo je všestranný notebook s konvertibilní konstrukcí, který vám nabídne vysoký výkon a skvělé podání barev. Tenký a lehký notebook s dotykovou obrazovkou typu IPS s úhlopříčkou 14 a FullHD rozlišením vám umožní naplno si užít oblíbené filmy a seriály. Díky dotykovému displeji a přibalenému stylusu Lenovo Digital Pen můžete na něm kreslit umělecká díla a zapisovat si poznámky jako na papír. Procesor AMD Ryzen 5 7530U s taktem až 4,5 GHz je navržený pro tenké a lehké notebooky a spolu s 16 GB RAM paměti a SSD diskem o kapacitě 512 GB zajistí plynulý chod bez sekání. K tomu má IdeaPad Flex 5 odolnou konvertibilní konstrukci, kterou lze snadno přeměnit v tablet. Vychutnejte si zvuk dvojice čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a nezapomínejte na velkou kapacitu baterie s rychlým nabíjením. Navíc notebook obsahuje umělou inteligenci pro zvýšení výkonu. Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus Lenovo je tedy skvělou volbou pro každého, kdo hledá notebook s vysokým výkonem, odolnou konstrukcí a skvělým displejem.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Dokonalý displej s vysokým rozlišením, dotykovou obrazovkou a možností kreslení pomocí stylusu Lenovo Digital Pen
  • Vysoký výkon díky rychlému procesoru, velké RAM paměti a bleskurychlému disku
  • Promyšlená konstrukce z odolných materiálů, tenké provedení, velká odolnost a možnost otevření o 360°
  • Dvojice čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio o výkonu 2x2W
  • Velká kapacita baterie a rychlé nabíjení pro až dvouhodinové používání po pouhých 15 minutách nabíjení
  • Umělá inteligence pro zvýšení výkonu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus Lenovo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus LenovoLenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Abyss Blue + aktivní stylus Lenovo
19 990,00 
Přejít nahoru