Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Arctic Grey + aktivní stylus Lenovo

24 490,00 

Koupě notebooku Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Arctic Grey + aktivní stylus Lenovo je skvělá volba pro každého, kdo hledá všestranný notebook s dotykovým displejem s vysokým rozlišením, konvertibilní konstrukcí, výkonným procesorem a velkou RAM pamětí. Navíc obsahuje umělou inteligenci pro zvýšení výkonu, dvojici čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterii s velkou kapacitou.

, , ,

Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Arctic Grey + aktivní stylus Lenovo je všestranný notebook se skvělou konvertibilní konstrukcí, který poskytuje vysoký výkon. Tenký a lehký notebook má 14″ displej typu IPS s úhlopříčkou 14, poměrem 16:10 a rozlišením FullHD, díky němuž se můžete naplno vyřádit u filmů, seriálů a kreslení uměleckých děl pomocí přibaleného stylusu Lenovo Digital Pen. Procesor AMD Ryzen 7 7730U s taktem až 4,5 GHz, 16 GB RAM paměti a SSD disk o kapacitě 1 TB zajistí plynulý chod bez sekání. Konstrukce Lenovo IdeaPad Flex 5 je tvořena odolnými materiály – v čele s PC-ABS se skelnými vlákny – což zaručuje nízkou hmotnost, tenké provedení a neuvěřitelnou odolnost. K tomu je navíc vybavena pantem s možností otevření o 360°, takže z něj hravě vytvoříte tablet. Dvojice čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterie s velkou kapacitou zajistí nejen kvalitní zvuk, ale i dlouhou výdrž. Navíc obsahuje umělou inteligenci pro zvýšení výkonu. Lenovo IdeaPad Flex 5 je tedy skvělá volba pro ty, kteří hledají moderní notebook s vysokým výkonem a odolnou konvertibilní konstrukcí.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Displej se skvělými barvami
  • Vysoký výkon
  • Promyšlená konstrukce
  • Čelně umístěné reproduktory
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Optimalizace umělou inteligencí
  • Moderní design a čelní reproduktory

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Arctic Grey + aktivní stylus Lenovo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Arctic Grey + aktivní stylus LenovoLenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Arctic Grey + aktivní stylus Lenovo
24 490,00 
Přejít nahoru