Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus Lenovo

25 990,00 

Kupte si Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus Lenovo a vychutnejte si tenký a lehký notebook se skvělými barvami, vysokým výkonem, odolnou konvertibilní konstrukcí a čelními reproduktory s technologií Dolby Audio. Navíc obsahuje umělou inteligenci pro zvýšení výkonu a dlouhou výdrž baterie.

, , ,

Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus Lenovo je všestranný notebook, který vám poskytne spoustu funkcí a velký výkon. Jeho konvertibilní konstrukce umožňuje snadno přeměnit notebook v tablet a je vybaven odolnými materiály, díky čemuž je lehký a tenký. K tomu nabízí dotykový displej s úhlopříčkou 14 palců, poměrem 16:10 a rozlišením 2,2K, který se může pochlubit skvělými barvami. Přibalený stylus Lenovo Digital Pen vám pak umožní kreslit umělecká díla a zapisovat si poznámky na displej, jako byste používali papír.

Lenovo IdeaPad Flex 5 je vybaven procesorem AMD Ryzen 7 7730U s taktem až 4,5 GHz, 16 GB RAM paměti a SSD diskem o kapacitě 1 TB. Je také vybaven dvojicí čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterií s velkou kapacitou. Umělá inteligence pro zvýšení výkonu navíc zajistí, že notebook bude fungovat bez sekání. Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus Lenovo je tedy skvělou volbou pro všechny, kteří hledají všestranný a výkonný notebook, který se může pochlubit robustní konstrukcí, dotykovým displejem s velkým rozlišením a výdrží baterie.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Dokonalý displej s vysokým rozlišením, dotykovou obrazovkou a možností kreslení pomocí stylusu Lenovo Digital Pen.
  • Vysoký výkon díky rychlému procesoru, velké RAM paměti a bleskurychlému disku.
  • Promyšlená konstrukce z odolných materiálů, tenké provedení, velká odolnost a možnost otevření o 360°.
  • Dvojice čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio o výkonu 2x2W.
  • Velká kapacita baterie a rychlé nabíjení pro až dvouhodinové používání po pouhých 15 minutách nabíjení.
  • Vybavený umělou inteligencí, která využívá strojové učení ke zvýšení výkonu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus Lenovo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus LenovoLenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue + aktivní stylus Lenovo
25 990,00 
Přejít nahoru