Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue

15 990,00 

Kupte si notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue pro dokonalý zážitek z barev na dotykovém displeji, výkonný procesor, velkou RAM paměť a dvojici čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio. Navíc je vybaven umělou inteligencí pro zvýšení výkonu.

, ,

Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue je všestranný notebook, který vás ohromí svou konvertibilní konstrukcí a vysokým výkonem. Je to tenký a lehký notebook s dotykovým displejem, který vám nabídne skvělé podání barev. Užijte si dokonalé barvy na displeji typu IPS s úhlopříčkou 14, poměrem 16:10 a rozlišením FullHD. Dotyková obrazovka a dokoupitelný stylus Lenovo Digital Pen vám umožní kreslit umělecká díla a zapisovat si poznámky jako na papír. Notebook je vybaven procesorem AMD Ryzen 3 7330U s taktem až 4,3 GHz, 8 GB RAM paměti a SSD diskem o kapacitě 256 GB. Jeho odolná konstrukce je tvořená z PC-ABS se skelnými vlákny, je tenký a lehký a je vybaven pantem s možností otevření o 360°, takže z něj hravě vytvoříte tablet! Dvojice čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterie s velkou kapacitou a rychlým nabíjením vám zajistí vynikající zážitek. A navíc tento skvost obsahuje umělou inteligenci pro zvýšení výkonu! Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue je tedy notebook s dokonalým displejem, vysokým výkonem, promyšlenou konstrukcí, čelně umístěnými reproduktory, dlouhou výdrží baterie a optimalizací umělou inteligencí – to vše v jednom!

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Dokonalý displej s vysokým rozlišením, dotykovou obrazovkou a možností kreslení pomocí dokoupitelného stylusu Lenovo Digital Pen.
  • Vysoký výkon díky rychlému procesoru, velké RAM paměti a bleskurychlému disku.
  • Promyšlená konstrukce z odolných materiálů, tenké provedení, velká odolnost a možnost otevření o 360°.
  • Dvojice čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio o výkonu 2x2W.
  • Velká kapacita baterie a rychlé nabíjení pro až dvouhodinové používání po pouhých 15 minutách nabíjení.
  • Vybavený umělou inteligencí, která využívá strojové učení ke zvýšení výkonu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone BlueLenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Stone Blue
15 990,00 
Přejít nahoru