Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey kovový + aktivní stylus Lenovo

21 990,00 

Kupte si notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey s dotykovým displejem a aktivním stylusem Lenovo Digital Pen. Jeho tenká a lehká konvertibilní konstrukce vám umožní přeměnit jej v tablet, navíc s výkonným procesorem, velkou RAM pamětí a rychlým diskem. Díky dvojici čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterii s velkou kapacitou si užijete zábavu po dlouhou dobu.

, ,

Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey kovový + aktivní stylus Lenovo je skvělý notebook s konvertibilní konstrukcí, který nabízí vysoký výkon a špičkové barvy na displeji. Dotykový displej s úhlopříčkou 14″ a rozlišením FullHD poskytuje dokonalou kvalitu obrazu a přibalený stylus Lenovo Digital Pen pro kreslení a psaní poznámek. Notebook je vybaven procesorem AMD Ryzen 5 7530U s taktem až 4,5GHz spolu s 16 GB RAM paměti a rychlým SSD diskem o kapacitě 1TB. Jeho konstrukce z odolných materiálů je doplněná pantem s možností otevření o 360°. Kromě toho notebook obsahuje dvojici čelně umístěných reproduktorů s technologií Dolby Audio a baterii s velkou kapacitou. A navíc využívá umělou inteligenci pro zvýšení výkonu. Pokud hledáte notebook, který vám zajistí bezproblémový chod a zároveň můžete používat jako tablet, pak je Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey kovový + aktivní stylus Lenovo tou správnou volbou.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Displej se skvělými barvami
  • Vysoký výkon
  • Promyšlená konstrukce
  • Čelně umístěné reproduktory
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Optimalizace umělou inteligencí

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey kovový + aktivní stylus Lenovo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey kovový + aktivní stylus LenovoLenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8 Arctic Grey kovový + aktivní stylus Lenovo
21 990,00 
Přejít nahoru