Lenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo

24 490,00 

Kupte si Lenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo pro vysoký výkon, perfektní displej, snadnou konvertibilitu a dlouhou výdrž baterie. Přibalený stylus pozvedne vaši tvorbu na novou úroveň a služba Lenovo Premium Care vám poskytne prémiovou podporu.

, ,

Lenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo je skvělou volbou pro ty, kteří potřebují vysoký výkon a skvělý displej. Moderní procesor Intel Core i7 1165G7 s maximálním taktem až 4,7 GHz a velká RAM paměť zajišťují rychlé načítání a bleskovou odezvu. Rychlý SSD disk zabezpečí vysokou rychlost systému a aplikací a s celokovovou konstrukcí je notebook tenký a lehký a váží pouze 1,43 kg. Jeho 14″ Full HD displej s úžasnou barevnou reprodukcí a jasem 300 nitů pozvedne vaše fotografie na novou úroveň a s přibaleným aktivním stylusem můžete na něj psát a kreslit jako na papír. Díky dvou otočným pantům jej můžete otočit o 360° a používat jako tablet. Velká baterie s dlouhou výdrží umožňuje práci kdekoliv. Navíc se službou Lenovo Premium Care získáte on-site servis, přístup k odborníkům na telefonu, roční bezplatnou kontrolu stavu počítače a podporu pro vybraný software. Lenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají všestranné a výkonné zařízení.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Skvělý výkon
  • Moderní procesor Intel s vysokým výkonem
  • Dokonalý displej s jemným rozlišením a perfektním podáním barev
  • Snadná konvertibilita díky dvojici otočných pantů
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Výborná konektivita se standardním USB
  • Přibalený aktivní stylus
  • Nízká hmotnost 1,43 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus LenovoLenovo Yoga 7 14ITL5 Slate Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo
24 490,00 
Přejít nahoru