Lenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo

31 989,00 

Kupujte Lenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo s nejnovějším hardwarem, dokonalým displejem a podmanivými reproduktory Dolby Atmos. Přidejte k tomu originální design se zaoblenými hranami, konvertibilní konstrukci a certifikát Low Blue Light pro ochranu vašeho zraku. Užívejte si vysoký výkon, dechberoucí displej, dlouhou výdrž baterie a vynikající konektivitu.

, ,

Lenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo je moderní konvertibilní notebook, který je ideální pro kreativní práci. Jeho celokovové provedení s zaoblenými hranami a dvojicí otočných pantů o 360° ho činí nejen vzhledově atraktivním, ale také velmi variabilním – můžete jej používat jako tablet, stan, stojánek nebo notebook. Výkonný procesor Intel Core i5 12500H, 16 GB paměti RAM a 512 GB SSD disk zaručí plynulý chod veškerých programů. K tomu se přidává 16“ IPS displej s jemným rozlišením 2,5K, jasem až 400 nitů, podporou technologie HDR a 100% pokrytí barevného gamutu sRGB. Pro ochranu vašeho zraku je zde certifikát Low Blue Light. Na cestách vás notebook Lenovo Yoga 7 nezklame – s 99,99 Wh kapacitou vydrží až 26 hodin na jedno nabití a podporou rychlonabíjení. K notebooku je přibalený aktivní stylus Lenovo, který vám umožní využít veškerý jeho potenciál. Nákup tohoto zařízení navíc pomáhá chránit životní prostředí – veškeré emise CO2 vzniklé výrobou, dopravou a pětiletým provozem zařízení společnost Lenovo kompenzuje prostřednictvím projektů zaměřených na ochranu naší planety. Pokud hledáte notebook, který je nejen výkonný, ale také variabilní a stylový, Lenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo je přesně to, co potřebujete.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Vysoký výkon
  • Dechberoucí displej
  • Originální design
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Výborná konektivita

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus LenovoLenovo Yoga 7 16IAH7 Arctic Grey celokovový + aktivní stylus Lenovo
31 989,00 
Přejít nahoru