Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovový

28 490,00 

Stylový a výkonný notebook Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovový s nejnovějším procesorem Intel, rychlou RAM pamětí a displejem s 100% pokrytím barevného gamutu sRGB. Vybaven umělou inteligencí a certifikáty Low Blue Light a Eyesafe pro ochranu zraku.

, ,

Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovový je výkonný notebook, který vám zaručí rychlý a bezproblémový chod i nejnáročnějších programů. Jeho výkonný procesor Intel s rychlou RAM pamětí a PCIe NVMe SSD diskem zajistí, že vše bude probíhat bleskově. Díky jeho dokonalému displeji s antireflexním povrchem, jasem až 300 nitů a 100% pokrytím barevného gamutu sRGB si užijete dokonalé barvy obrazu. Tenké rámečky kolem displeje a dvojice reproduktorů Dolby Atmos ukrytá v čelním panelu dodávají celkovému designu moderní vzhled. Až 1,42 kg lehká celokovová konstrukce notebooku znamená, že je i odolný, tenký, ale hlavně lehký. Proč zakoupit Lenovo Yoga Slim 7 Pro? Kromě dokonalého výkonu a vzhledu, můžete se těšit i na službu Lenovo Premium Care, která nabízí on-site servis, přístup k odborníkům na telefonu, roční bezplatnou kontrolu stavu počítače, pomoc s úvodním nastavením a podporu pro vybraný software. Kromě toho pomáháte chránit životní prostředí, protože Lenovo kompenzuje veškeré emise CO2 vzniklé výrobou, dopravou a provozem tohoto zařízení prostřednictvím projektů zaměřených na ochranu naší planety. Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovový je tedy dokonalým kompromisem mezi výkonem, designem, udržitelností a podporou.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Stylový notebook s vysokým výkonem
  • Nejnovější Lenovo Yoga Slim 7i Pro s procesorem Intel s rychlou RAM pamětí
  • Dokonalý displej s rozlišením 2,2K, poměrem stran 16:10, jasem až 300 nitů a 100% pokrytím barevného gamutu sRGB
  • Udržitelná budoucnost s notebooky Lenovo
  • Výkonný procesor Intel Core i5 12500H s taktem až 4,5 GHz, 12 výpočetních jader a 16 GB RAM paměti
  • Rychlý PCIe NVMe SSD disk
  • Celokovová konstrukce notebooku Lenovo Yoga Slim 7i Pro
  • Tenké rámečky kolem displeje a dvojice reproduktorů Dolby Atmos ukrytá v čelním panelu
  • Lenovo Premium Care s on-site servisem, přístupem k odborníkům na telefonu, roční bezplatnou kontrolou stavu počítače, pomocí s úvodním nastavením a podporou pro vybraný software

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovový“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovovýLenovo Yoga Slim 7 Pro 14IAH7 Cloud Grey celokovový
28 490,00 
Přejít nahoru