MacBook Air 15″ M2 International English 2023 Temně inkoustový

61 990,00 

Představujeme MacBook Air 15″ M2 2023 v temně inkoustové barvě – neskutečně velký, neuvěřitelně tenký a až 12× rychlejší než jeho předchůdci. S vyspělou kamerou, zvukem a baterií na celý den je tento notebook ideální volbou pro každodenní použití.

, ,

Představujeme vám nový MacBook Air 15″ M2 International English 2023 Temně inkoustový – váš nezbytný pomocník pro každodenní práci i zábavu. Tento unikátní kousek technologie přináší neskutečnou velikost a neuvěřitelnou tenkost, kterou jen tak nevidíte. Nabízí se ve dvou velikostech a čtyřech barevných variantách, z nichž temně inkoustová je tou, která vás zcela pohltí svou hloubkou a jedinečností.

Tento MacBook Air disponuje vyspělým Liquid Retina displejem, který vám poskytne jednoduše brilantní obraz. Kamera a zvuk jsou na špičkové úrovni – 1080p FaceTime HD kamera spolu s třími mikrofony vám umožní komunikovat se světem v nejlepší možné kvalitě. Navíc vás nadchne kvalitní zvuková soustava s prostorovým zvukem, která z vašeho MacBooku udělá dokonalé audiovizuální centrum.

MacBook Air je vybavený supervýkonným čipem Apple, který je až 12x rychlejší než nejrychlejší MacBook Air s Intelem a až 1,4x rychlejší než MacBook Air (M1). Díky tomu vám poskytne ohromný výkon a rychlost ve všem, co děláte. Výdrž baterie na celý den vám umožní pracovat nebo se bavit bez přerušení.

Design je intuitivní a snadno se s ním naučí pracovat, takže se na něm můžete hned pustit do toho, co vás baví. Navíc jeho odolný hliníkový plášť a bezplatné aktualizace softwaru z něj dělají dlouhodobě spolehlivého partnera. K tomu všemu můžete využít různé doplňky, které vám usnadní a zpříjemní práci s MacBookem.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Model: MacBook Air 15″ M2 International English 2023
  • Barva: Temně inkoustový
  • Baterie: Až 18 hodin výdrže
  • Čip: Supervýkonný čip Apple, až 12× rychlejší než nejrychlejší MacBook Air s Intelem, až 1,4× rychlejší než MacBook Air (M1)
  • Displej: Liquid Retina displej
  • Kamera a zvuk: 1080p FaceTime HD kamera se soustavou tří mikrofonů, kvalitní zvuková soustava s prostorovým zvukem
  • Klávesnice: Podsvícený Magic Keyboard s Touch ID
  • Připojení: MagSafe, dva porty Thunderbolt, sluchátkový konektor
  • Kompatibilita: Mac + iPhone
  • Odolnost: Odolný hliníkový plášť a bezplatné aktualizace softwaru
  • Doplňky: Možnost dokoupit klávesnice, externí zařízení a další nezbytnosti

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MacBook Air 15″ M2 International English 2023 Temně inkoustový“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Notebook MacBook Air 15" M2 International English 2023 Temně inkoustovýMacBook Air 15″ M2 International English 2023 Temně inkoustový
61 990,00 
Přejít nahoru