Brašny a tašky na notebook

Ideální brašna na notebook by měla co nejlépe ochránit notebook během jeho přenášení. Proto by měla být zhotovena ideálně z odolného, současně ale dobře čistitelného a nepromokavého materiálu, který zajistí maximální možnou ochranu a to i v nepříznivém počasí. Velmi vítané je i jakékoliv další vyztužení, díky kterému je notebook ještě více chráněn před mechanickým poškozením.

Dbát je potřeba samozřejmě i na pohodlí při přenášení. Je proto vhodné, když je taška vybavena nastavitelným popruhem přes rameno, který vám umožní mít při transportu volné ruce.  V případě větších notebooků, případně při přenášení na delší vzdálenosti je vhodné zvážit i pořízení nějakého batohu na notebook.

Dalším důležitým aspektem, je počet kapes a jejich zavírání. Do těch by se totiž mělo vlézt všechno potřebné příslušenství k notebooku, a zároveň být snadno přístupné.

Vybírejme pečlivě a s rozmyslem. Snad vám pomůže i našich pár tipů.

Dicota Multi Plus Base D30492 – brašna pro spolehlivý transport notebooku

Vhodným ochranným obalem pro transport i případné uložení notebooku je praktická brašna Dicota D30492, určená pro notebooky s úhlopříčkou od 15″ do 17,3″. V černém provedení je velice elegantní a současně bezpečnou schránkou. Díky prostorné vnější kapse lze do ní uložit i potřebné příslušenství, ...

READ MORE +