Brašny a tašky na notebook

Ideální brašna na notebook by měla co nejlépe ochránit notebook během jeho přenášení. Proto by měla být zhotovena ideálně z odolného, současně ale dobře čistitelného a nepromokavého materiálu, který zajistí maximální možnou ochranu a to i v nepříznivém počasí. Velmi vítané je i jakékoliv další vyztužení, díky kterému je notebook ještě více chráněn před mechanickým poškozením.

Dbát je potřeba samozřejmě i na pohodlí při přenášení. Je proto vhodné, když je taška vybavena nastavitelným popruhem přes rameno, který vám umožní mít při transportu volné ruce.  V případě větších notebooků, případně při přenášení na delší vzdálenosti je vhodné zvážit i pořízení nějakého batohu na notebook.

Dalším důležitým aspektem, je počet kapes a jejich zavírání. Do těch by se totiž mělo vlézt všechno potřebné příslušenství k notebooku, a zároveň být snadno přístupné.

Vybírejme pečlivě a s rozmyslem. Snad vám pomůže i našich pár tipů.

Brašna na notebook Dicota Multi PRO D30850

Dicota Multi PRO D30850 – elegantní a praktická brašna na notebook

Praktická brašna na notebook se vyznačuje dostatkem úložných kapes, dokonalým zpracováním, spolehlivým zapínáním a nastavitelným popruhem přes rameno spolu s polstrovanou rukojetí – právě taková je brašna Dicota Multi PRO D30850. Využijeme ji pro přenesení notebooku na krátkou i dlouhou vzdálenost. Díky odolnému polstrování bude přístroj spolehlivě chráněn. Další úložné prostory poslouží na uložení příslušenství k notebooku, myši i nabíječky, dokumentů, tužek, telefonu, prostě všeho, co potřebujeme vzít s sebou a mít při ruce.

» Read more

Brašna na notebook Dicota Multi Plus Base D30492

Dicota Multi Plus Base D30492 – brašna pro spolehlivý transport notebooku

Vhodným ochranným obalem pro transport i případné uložení notebooku je praktická brašna Dicota D30492, určená pro notebooky s úhlopříčkou od 15″ do 17,3″. V černém provedení je velice elegantní a současně bezpečnou schránkou. Díky prostorné vnější kapse lze do ní uložit i potřebné příslušenství, bez kterého se žádný uživatel neobejde (nabíječku, myš, kabely, CD disky, čtečku karet apod.).

» Read more