Brašny a tašky na notebook

Ideální brašna na notebook by měla co nejlépe ochránit notebook během jeho přenášení. Proto by měla být zhotovena ideálně z odolného, současně ale dobře čistitelného a nepromokavého materiálu, který zajistí maximální možnou ochranu a to i v nepříznivém počasí. Velmi vítané je i jakékoliv další vyztužení, díky kterému je notebook ještě více chráněn před mechanickým poškozením.

Dbát je potřeba samozřejmě i na pohodlí při přenášení. Je proto vhodné, když je taška vybavena nastavitelným popruhem přes rameno, který vám umožní mít při transportu volné ruce.  V případě větších notebooků, případně při přenášení na delší vzdálenosti je vhodné zvážit i pořízení nějakého batohu na notebook.

Dalším důležitým aspektem, je počet kapes a jejich zavírání. Do těch by se totiž mělo vlézt všechno potřebné příslušenství k notebooku, a zároveň být snadno přístupné.

Vybírejme pečlivě a s rozmyslem. Snad vám pomůže i našich pár tipů.

Brašna na notebook HP 2SC66AA

HP 2SC66AA – Kvalitní brašna až na 15,6″ notebook

Brašna HP 2SC66AA na první pohled vypadá jako jakákoliv jiná brašna. Přesto má několik předností, kterými dokáže zaujmout. Předně nabízí velký prostor až pro 15,6” notebooky. Působí bytelným dojmem, takže notebook při přenášení spolehlivě ochrání. TO vše při nízké hmotnosti 910 g, takže vám rameno příliš nepřetíží.

Brašna na notebook Dicota Multi Plus Base D30492

Dicota Multi Plus Base D30492 – brašna pro spolehlivý transport notebooku

Vhodným ochranným obalem pro transport i případné uložení notebooku je praktická brašna Dicota D30492, určená pro notebooky s úhlopříčkou od 15″ do 17,3″. V černém provedení je velice elegantní a současně bezpečnou schránkou. Díky prostorné vnější kapse lze do ní uložit i potřebné příslušenství, bez kterého se žádný uživatel neobejde (nabíječku, myš, kabely, CD disky, …

Dicota Multi Plus Base D30492 – brašna pro spolehlivý transport notebooku Číst dál »

Přejít nahoru