Chladící podložka Zalman ZM-NC11

Zalman ZM-NC11 – spolehlivá chladicí podložka pod notebook

Produkt: Zalman ZM-NC11

Notebook lze sice používat i bez vhodné chladicí podložky, pokud ale budete požadovat od přístroje vyšší výkon, vyhneme při jejím použití případným nežádoucím komplikacím. Chladicí podložka Zalman ZM-NC11 je určena primárně pro hráče a pro uživatele, pracující s náročnější grafikou nebo dalšími programy, vyžadujícími vysoký výkon a současně nepřerušovaný provoz.

Co prozradí první pohled

Tato chladicí podložka je vyráběna v elegantním černém provedení s dostatečným sklonem, ke klávesnici nám tak umožní lepší přístup a uložení prstů než u notebooku, položeného rovně na stolní desce. Je vhodná pro notebooky až do velikosti 17″, napájení větráku o průměru 22 cm s manuálně regulovatelnými otáčkami 620 až 720 RPM ± 10 % zajišťuje kabel USB, který je součástí balení spolu s podrobným manuálem. K udržení nízké hladiny hlučnosti (pouhých 17 až 23,5 dBA) se stará použité kuličkové ložisko. Ovládací prvky jsou umístěny na zadní straně, jedná se o 2 USB vstupy, kolečko pro nastavení otáček a vypínač.

Chladící podložka Zalman ZM-NC11

Chladící podložka Zalman ZM-NC11

Proč si zvolit právě Zalman ZM-NC11?

Jedná se o cenově dostupnou podložku (cena se pohybuje zpravidla pod hranicí sedmi stovek), která odvede dobrou práci. Hodí se pro každého, kdo vyžaduje od svého notebooku spolehlivých chod i při větší zátěži a hledá současně elegantní chladicí podložku. Díky plynulé regulaci si můžete vybrat mezi zcela tichým chodem nebo díky velkému větráku o něco hlučnějším, ale o to efektivnějším chlazením. Druhý port USB oceníte pro připojení externí klávesnice nebo jiného zařízení.

Hodnocení redakce - 3,5/5 Hodnocení redakce: 3,5/5

Klady:

  • Nízká cena
  • Možnost regulace
  • Sklon pro pohodlné psaní

Zápory:

  • Umístění ovládacích prvků na zadní straně

One comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *